Kauden 2016 tulokset:
D-tytöt ottelut (-02 synt)
E-tytöt ottelut (-06 synt)
Pe | 20.5. | 18:30 | Sastamala Kiikan koulun kenttä | FC Nokia/05 Valk | FC Ryske | pk |
Pe | 20.5. | 19:30 | Sastamala Kiikan koulun kenttä | FC Ryske | FC Vapsi | pk |
Ma | 23.5. | 18:00 | Sääksjärvi tn pieni1 | Loiske | FC Ryske | pk |
Ma | 23.5. | 19:00 | Sääksjärvi tn pieni1 | FC Ryske | LeKi-futis | pk |
To | 9.6. | 17:30 | Forssa Tölö | FC Ryske | FC Nokia/06 Sin | pk |
To | 9.6. | 19:30 | Forssa Tölö | FC Kangasala | FC Ryske | pk |
Ti | 14.6. | 17:30 | Forssa Tölö | FC Ryske | LeKi-futis Valkoinen | pk |
Ti | 14.6. | 19:30 | Forssa Tölö | Ylöjärven Ilves | FC Ryske | pk |
Ti | 2.8. | 17:30 | Forssa Tölö | FC Ryske | HJS T05 | pk |
Ti | 2.8. | 19:30 | Forssa Tölö | FC Nokia/05 Valk | FC Ryske | pk |
Ke | 10.8. | 18:00 | Tervakoski pallokenttä pieni 1 | HJS T05 | FC Ryske | pk |
Ke | 10.8. | 19:00 | Tervakoski pallokenttä pieni 1 | FC Ryske | Pato | pk |
Ke | 17.8. | 18:00 | Urjalan urh.kenttä pieni 1 | UrPS/06 | FC Ryske | pk |
Ke | 17.8. | 19:00 | Urjalan urh.kenttä pieni 1 | FC Ryske | FC Nokia/06 Sin | pk |
Ti | 23.8. | 18:00 | Pitkäniemen jalkapallohalli | Apassit | FC Ryske | pk |
Ti | 23.8. | 19:00 | Pitkäniemen jalkapallohalli | FC Ryske | FC Nokia/06 Valk | pk |
D-pojat ottelut (- 04 synt)
Ke | 27.4. | 18:00 | D12-pojat Ykkönen | Eerikkilä tekonurmi | FC Ryske | ParVi | 1-16 (0-9) |
Ke | 4.5. | 18:30 | D12-pojat Ykkönen | Kuhala tn pieni 1 | FJK/Sininen | FC Ryske | 8-0 (4-0) |
To | 12.5. | 18:00 | D12-pojat Ykkönen | Eerikkilä tekonurmi | FC Ryske | HJS/sininen1 | pk |
Ti | 17.5. | 18:45 | D12-pojat Ykkönen | Sääksjärvi tekonurmi | Loiske | FC Ryske | pk |
To | 26.5. | 18:00 | D12-pojat Ykkönen | Forssa Tölö | FC Ryske | UrPS | pk |
Ma | 30.5. | 18:15 | D12-pojat Ykkönen | Vkoski Tehtaan kenttä pieni 1 | FC Haka-j/Musta | FC Ryske | pk |
To | 9.6. | 19:00 | D12-pojat Ykkönen | Moisio | JanPa | FC Ryske | pk |
To | 16.6. | 18:30 | D12-pojat Ykkönen | Forssa Tölö | FC Ryske | LeKi-futis Valkoinen | pk |
Ti | 28.6. | 19:00 | D12-pojat Ykkönen | Pirkkala Killo | PJK-05 Sininen | FC Ryske | pk |
F-pojat ottelut (-06 synt)
To | 12.5. | 17:30 | Kuhala tn pieni 1 | FJK/Ronaldot | FC Ryske | pk |
To | 12.5. | 18:20 | Kuhala tn pieni 1 | FC Ryske | MouMa | pk |
Ma | 23.5. | 18:10 | Vkoski Roukko pieni 2 | TKT | FC Ryske | pk |
Ma | 23.5. | 18:50 | Vkoski Roukko pieni 2 | FC Ryske | VANL/sininen | pk |
Ma | 30.5. | 18:00 | Tammelan liikuntakeskus tn | FC Ryske | LeKi-futis Valkoinen | pk |
Ma | 30.5. | 19:40 | Tammelan liikuntakeskus tn | PYRY | FC Ryske | pk |
To | 16.6. | 18:20 | Mouhijärvi kk | FC Kangasala/Punainen | FC Ryske | pk |
To | 16.6. | 19:10 | Mouhijärvi kk | FC Ryske | MouMa/Lions | pk |
Ke | 29.6. | 17:30 | Viialan urheilukenttä pieni 2 | Ylöjärven Ilves Sininen | FC Ryske | pk |
Ke | 29.6. | 18:20 | Viialan urheilukenttä pieni 2 | FC Ryske | ViiPV Valkoinen | pk |
Ke | 3.8. | 18:05 | Pitkäniemen jalkapallohalli pieni 2 | Valo | FC Ryske | pk |
Ke | 3.8. | 18:55 | Pitkäniemen jalkapallohalli pieni 2 | FC Ryske | PJK/ Musta | pk |
Ma | 15.8. | 17:00 | Tammelan liikuntakeskus tn | FC Ryske | FJK/Ibrat | pk |
Ma | 15.8. | 18:40 | Tammelan liikuntakeskus tn | NoPS Valkoinen | FC Ryske | pk |
Ma | 22.8. | 18:00 | Tammelan liikuntakeskus tn | FC Ryske | LeKi-futis Musta | pk |
Ma | 22.8. | 19:40 | Tammelan liikuntakeskus tn | TPV | FC Ryske | pk |